O NAS

O NAS


Opis z wideo

Dla mnie najważniejsze jest chwile, uchwycenie jej i podzielenie się doświadczeniem …

Pracuję w zawodzie od kilkunastu lat jako reżyser, montażysta i operator filmowy w Poznaniu. Często widzę obrazy i pomysły, którymi chciałbym się podzielić z innymi. Tak powstają moje filmy.

Jak osiągamy efekty?

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem video – specjalistycznymi kamerami i dronem nagrywającym w rozdzielczości 4K, kilkunastoma obiektywami oraz pełnym zestawem peryferiów – do udźwiękowienia, stabilizacji obrazu i oświetlenia.

Stały kontakt

Zależy nam na otwartej i przyjemnej relacji z klientem, dbamy nie tylko o końcowy efekt, lecz także atmosferę, w jakiej powstanie. Przy każdym zleceniu dokładnie sprawdzamy, czego oczekuje klient, przy czym oczywiście służymy fachowym doradztwem.

DLACZEGO MY?

To co nas wyróżnia to doświadczenie i tzw. „poczucie smaku”. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.
Posiadamy również bardzo bogate zaplecze techniczne, które pomaga rejestrować odpowiednią jakość zarówno obrazu jak i dźwięku.
Wybierając nas wybieracie jednocześnie zadowolenie z efektów naszej pracy czyli film, który spełni Wasze oczekiwania.

Nasze umięjętności i kompetencje

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą kilku przyjaźniących się od lat fanów lub, jak twierdzą niektórzy, fanatyków filmu i fotografii. W czasie wolnym od pracy lubimy podróżować wszędzie gdzie się da, żeby kręcić więcej filmów i robić kolejne zdjęcia. Napędzamy się nawzajem każdym kolejnym kadrem i staramy dzielić się tą radością pracy z klientem. Lubimy myśleć, że atmosfera, w jakiej powstaje projekt jest wyraźnie widoczna w efektach końcowych.


Premiere pro CC 2017 90%
After effects 60%
Photoshop 37%
Fireworks 85%

Nasz Team

Praca zespołowa jest niezbędna dla przy realizacji filmu